Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Aboca

Solievo 30 tabletek Aboca

suplement diety

Naturalny preparat ułatwiający przemianę materii stosowany w zaparciach.

Sollievo w tabletkach to  naturalny preparat stosowany w zaparciach. Jest to preparat ziołowy w 100% naturalny, wspomagający wypróżnianie poprzez wspieranie naturalnych funkcji jelit. Składniki preparatu – liście senesu i aloes pomagają stymulować naturalną perystaltykę jelita grubego, a mniszek i boldo wspomagają naturalne procesy wypróżniania.
Koper, kminek i kminek rzymski zapobiegają wzdęciom i napięciom w jelitach, a cykoria pomaga utrzymać w zdrowiu układ trawienny.

Składniki: Phytocomplexy całkowite z liści senesu (Cassia angustifolia), soku z aloesu (Aloe ferox), korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus), owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare), owoców kminku zwyczajnego (Carum carvi), owoców boldo (Peumus boldus), owoców kminku rzymskiego (Cuminum cyminum), olejek eteryczny z owoców kopru włoskiego (Foeniculum vulgare)

Sposób użycia: Zaleca się przyjmowanie 1 do 3 tabletek wieczorem w razie konieczności.

Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy podawać produktu dzieciom ani też stosować przez dłuższy czas. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu. 

1 tabletka zawiera:

  • całkowity fitokompleks z lisści senesu 122 mg mianowany na zawartość 2,5% heterozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu

na sennozyd B 3 mg

  • Sok z aloesu (92 mg) mianowany na zawartość 18% aloiny A+B 16,6 mg
  • całkowity fitokompleks z korzenia mniszka 91 mg
  • całkowity fitokompleks z korzenia cykorii 32 mg
  • całkowity fitokompleks z owoców kopru 27,7 mg
  • całkowity fitokompleks z owoców kminku 23 mg
  • całkowity fitokompleks z liści orczy 6 mg
  • olejek eteryczny z kopru 0,3 mg
  • całkowity fitokompleks z owoców kminu 6 mg

Opakowanie zawiera 30 tabletek po 400mg

Masa netto: 12g

Producent: Aboca Azienda Agraria, ansepolcro, via della Liberta 37/ter-06010, Pistrino di Citerna, Włochy

Podmiot odpowiedzialny: Aboca Polska Sp z o.o., Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166