Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Natvita

Vilcacora inaczej Uncaria tomentosa, Koci Pazur, cat's claw  to roślina rosnąca w warunkach naturalnych w południowoamerykańskiej dżungli i szeroko stosowana w medycynie ludowej. Opublikowano wiele prac na temat zastosowań Vilcacory oraz występujących w niej substancji czynnych. Najważniejszą grupą substancji biologicznie aktywnych Vilcacory są liczne alkaloidy, które działają głównie na mechanizmy  układu immunologicznego odpowiedzialne za odporność nieswoistą i komórkową. Vilcacora jest stosowana zarówno w profilaktyce, jak i wspomagająco przy problemach o podłożu immunologicznym.

Polecany wspomagająco w przypadkach:
  • alergii, astmy, choroby Krohna, nadciśnienia, schorzeń układu nerwowego (choroba Alzheimera, depresja, nerwice, choroba Parkinsona), reumatyzmu, artretyzmu, chorób skóry, grzybic, zapalenia narządów płciowych i układu moczowego.
  • u osób osłabionych, po przebytych chorobach, w okresie jesienno-zimowym

Przeciwwskazania: Ciąża, okres karmienia, niedociśnienie.

Przygotowanie: 3 łyżeczki na 0,5l wody, gotować na małym ogniu ok. 15min, pić napar pół godziny przed posiłkiem profilaktycznie 1x dziennie (nie dłużej niż 3miesiące), leczniczo 3x dziennie(nie dłużej niż 1miesiąc).

Pochodzenie:  Peru

Opakowanie zawiera: 100g

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166