Wczytuję dane...
Kod producenta: 7031
Wysyłamy w ciągu: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: NaturFarma

Kwas L-Askorbinowy 500g NaturFarma

suplement diety

Składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy)

Sposób użycia: zaleca się stosować raz dziennie 1g popijając dużą ilością wody. Witamina C w proszku może być także rozpuszczona w ulubionym napoju. Nie przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 

Przechowywać w sposób niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w zamkniętych opakowaniach.  

Wzór chemiczny: C6H8O6

Masa netto: 500g

Wyprodukowano dla: Vitanalis Magdalena Krzyżowska, ul. Zapolskiej 63B, 43-100 Tychy

Kraj pochodzenia surowca: Chiny

---- koniec opisu produktu ---Wit C  jest witaminą, której nasz organizm nie potrafi wyprodukować samodzielnie, a jednocześnie jest niezbędna dla jego prawidłowego funkcjonowania. Organizm nie jest też w stanie gromadzić zapasu witaminy C, gdyż ta jest szybko metabolizowana. Dlatego powinna być dostarczana regualrnie wraz z pożywieniem lub dodatkowo suplementowana. Witamina C w proszkudoskonale nadaje się do suplementacji codziennej diety. Sproszkowany kwas l-askorbinowy jest wygodny w stosowaniu. Można ją (wit c w proszku) rozpuszczać w małej ilości wody i wypijać w trakcie lub po posiłku.

Ciekawostka.

Witamina C do basenu?

Jak najbardziej! Witamina C może służyć do usuwania brązowych i żółtych przebarwień oraz plam na folii basenowej powstałych na skutek obecności dużej ilości żelaza w wodzie. To środek, którym można doraźnie zlikwidować brązowo-zielony odcień wody w basenie spowodowany dużą obecnością żelaza. W internecie dostępne są  amatorskie filmy, które obrazują działanie witaminy C po aplikacjo do wody basenowej. Witamina C dostępna w naszym sklepie w Tychach oraz w sklepie zielarskim Vitanalis w Katowicach może być z powodzeniem stosowana jako dodatek do wody basenowej.


Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166