Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: EkaMedica

Żyworódka pierzasta - płyn do stosowania zewnętrznego 250ml EkaMedica

Płyn Ekamedica o pojemności 250ml jest produktem przeznaczonym do stosowania zewnętrznego. Może z powodzeniem być stosowany do pielęgnacji skóry całego ciała, skóry głowy oraz włosów. Doskonale sprawdzi się w profilaktyce ochrony skóry z uwagi na właściwości kosmetyczne surowca pochodzącego z żyworódki.

Sposób przechowywania: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Zużyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia.

Pojemność netto: 250 ml

Składniki: Aqua, Kalanchoepinnata – Leaf Extract (Ekstrakt z liści żyworódki pierzastej), Citric Acid (kwas cytrynowy).

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Produkt może się nieznacznie różnić kolorem w zależności od partii. Po otwarciu zużyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce.

Producent: EkaMedica Sp. z.o.o., ul. Bielska 78a, 43-340 Kozy

**** koniec opisu produktu


Żyworódka swoją polską nazwę zawdzięcza nietypowemu sposobowi rozmnażania. Na brzegach liści wyrastają malutkie rozmnóżki z korzonkami. Wystarczy taką rozmnóżkę umieścić w wilgotnym podłożu, aby wyrosła nowa roślina.  Żyworódka pierzasta zawiera polisacharydy, flawonoidy i kwasy organiczne oraz katechiny i witaminę C. Obfituje w sole mineralne – cynk, selen, miedź, wapń, mangan i bor.  Wyciąg z żyworódki pierzastej pomaga regenerować skórę, zwalcza łupież, zapobiega wypadaniu włosów i odżywia cebulki włosowe. Zawarty w żyworódce cynk wpływa na wydzielanie sebum, zapobiegając zatykaniu porów. Mangan zmniejsza przeżywalność bakterii. Bor wykazuje działanie ściągające skórę. Wyciąg z żyworódki pierzastej jest dostepny w naszych sklepach zielarskich.

Polecamy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166