Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Natvita

Ziemia okrzemkowa - Diatomit FSF - 1kg - Suplement diety


Ziemia okrzemkowa (diatomit) to skała organogeniczna utworzona głównie z pancerzyków glonów jednokomórkowych (okrzemek). Powszechnie używana jest jako środek filtrujący i odwadniający.

Ziemia Okrzemkowa Diatomit FSF - jakość spożywcza. Zawiera 89% - 95% amorficznej krzemionki SiO2 i mniej niż  1% krzemu krystalicznego.

Skład:

100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)

Źródło pochodzenia:
słodkowodne złoża (USA).

Diatomit FSF spełnia wymogi U.S. Food Chemicals Codex i posiada status GRAS.

Uwagi i zalecenia: wdychanie może powodować problemy z układem oddechowym, bezpośredni kontakt produktu z gałką oczną może doprowadzić do wysuszenia spojówki. Zbyt szybkie zwiększenie dawki może oprowadzić do niepożądanych objawów. 

Podczas zażywania leków, przed rozpoczęciem stosowania ziemi okrzemkowej zaleca się kontakt z lekarzem.

Sposób spożycia: w pierwszym tygodniu stosowania nie przekraczać dawki 3 g na dzień. Zwiększać dawkę o 3 g co 7 dni, stosując maksymalnie do 15 g (5 miarek) dziennie. W przypadku niepożądanych efektów należy
zmniejszyć dawkowanie o połowę. Zbyt szybkie zwiększenie dawki może doprowadzić do niepożądanych objawów. Proces  jest indywidualny i zależy od reakcji danego organizmu na produkt.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Opakowanie zawiera 333 sugerowane porcje po 3 g (1 miarka - 3 g).

Masa netto:1000g

Producent: Natvita, ul. Wrocławka 33d, 55-095 Mirków

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166