Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

Herbata Zioła Mnicha na pracę jelit - BigActive 20 saszetek

suplement diety

Polecany preparat to starannie dobrane składniki roślinne, które wpływają korzystnie na przewód pokarmowy. Korzystnie oddziałują również na pracę jelit, wspomagają prawidłowe działanie układu pokarmowego

Składniki: owoc bzu czarnego, nasiona lnu (25%), liść mięty pieprzowej (25%).

Sposób użycia: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok. 5-10 min.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: stosować 3 razy dziennie po 1 torebce. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dzienna porcja produktu (napar z 3 torebek po 2g) zawiera: liść mięty pieprzowej 1,5g; nasiona lnu 1,5g.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zachowania dobrego zdrowia ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i przestrzeganie zbilansowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym, zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość opakowania: 20 torebek po 2g.
Masa netto: 40g

Podmiot odpowiedzialny: Big-Active Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa 

*** koniec opisu produktu ***

------------------------------------------------------------------------------

Ciekawostki

Nasiona lnu (Linum usitatissimum L.) - pozyskiwane z tradycyjnej rośliny cenionej już od kilku tysięcy lat. Korzystnie wpływają na pracę żołądka i regularną pracę jelit. Ułatwiają trawienie oraz przyczyniają się do prawidłowego działania układu pokarmowego.

Liść mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) - popularna roślina kojarzona z działaniem wspomagającym prawidłowe trawienie oraz działanie układu pokarmowego. Przyczynia się do prawidłowej pracy jelit i wpływa korzystnie na pracę żołądka. Jej odświeżający smak wpływa na komfort trawienny i dobre samopoczucie.

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166