Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

Herbata Zioła Mnicha na pracę jelit - BigActive

Suplement Diety

Polecany preparat to starannie dobrane składniki roślinne, które wpływają korzystnie na przewód pokarmowy. Korzystnie oddziałują również na pracę jelit, wspomagają prawidłowe działanie układu pokarmowego

Nasiona lnu (Linum usitatissimum L.) - pozyskiwane z tradycyjnej rośliny cenionej już od kilku tysięcy lat. Korzystnie wpływają na pracę żołądka i regularną pracę jelit. Ułatwiają trawienie oraz przyczyniają się do prawidłowego działania układu pokarmowego.

Liść mięty pieprzowej (Mentha piperita L.) - popularna roślina kojarzona z działaniem wspomagającym prawidłowe trawienie oraz działanie układu pokarmowego. Przyczynia się do prawidłowej pracy jelit i wpływa korzystnie na pracę żołądka. Jej odświeżający smak wpływa na komfort trawienny i dobre samopoczucie.

Skład: owoc bzu czarnego, nasiona lnu (25%), liść mięty pieprzowej (25%).

Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok. 5-10 min.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: stosować 3 razy dziennie po 1 torebce. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej,w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Zawartość netto: 40 g (20 torebek x 2 g)

Producent: Big-Active Sp. z o.o.  ul. Bobrowiecka 6  00-728 Warszawa 

 

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166