Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Puris AG

Intensywna Kuracja Oczyszczająca - 2* 1 L Syrop Neera Madal Bal

SYROP NEERA:

Kuracja Neera to naturalna kuracja oczyszczająca  organizm z toksyn.  Kuracja ta nie jest dietą odchudzającą lecz programem oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym, ale ze względu na  efekt utraty wagi i ujędrnienia skóry używana jest również jako dieta odmładzająca i odchudzająca.

Efekty stosowania kuracji:

oczyszczenie organizmu z  toksy

utrata zbędnych kilogramów

oczyszczenie i ujędrnienie skóry oraz redukcja cellulitu

poprawa przemiany materii

zwiększona odporność

Na czas kuracji pokarm stały zastępujemy napojem Neera (zapewnia on wszystkie niezbędne substancje odżywcze, daje  energię i zaspokaja głód, dlatego kuracja jest całkowicie bezpieczna)

Skład: został skomponowany w Szwajcarii z połączenia czystego kanadyjskiego klonu z syropami palmowymi południowo-wschodniej Azji. Syrop Neera używa soku z kilku gatunków palm południowo - wschodniej Azji, włączając palmę kokosową, palmy Arenga i Kitul z lasów tropikalnych, palmę Nipah z terenów podmokłych i palmę Palmyra z północnej Sri Lanki

Przygotowanie jednej szklanki napoju Neera:

dwie łyżki soku z cytryny

dwie łyżki syropu Neera

woda

pieprz lub imbir do smaku.

Zaleca się pić 8-10 szklanek dziennie napoju Neera

1 litr soku pozwala na kurację 5-7dniową.

Różne wersje kuracji:

Wersja
1. Wersja podstawowa -
5 - 7 dni    
2. Wersja 10 dni    Wersja optymalna dająca maksymalne, długotrwałe rezultaty. Przez 10 dni organizm przechodzi gruntowne oczyszczenie na poziomie komórkowym, a rezultaty zauważa się już po kilku dniach . Na 10 dni kuracji potrzeba
1,5 - 2 l. syropu.
3. Wersja "Raz w tygodniu"   
Wybieramy jeden dzień tygodnia i tego dnia, co tydzień, pijemy tylko napój Neera. Stosujemy przez 6 tygodni lub dłużej.
4. Wersja hiszpańska   
Wersja hiszpańska pozwala oczyszczać się wolniej, nie wykluczając spożywania pokarmów stałych. Jednak wymaga unikania słodyczy, pokarmów mącznych, tłustych, smażonych, alkoholu. Są to produkty hamujące wydalanie toksyn. Najlepiej spożywac w tym czasie owoce, sałatki, soki warzywne, lekkie zupy.
5. Program Mistrzowski    -
Stosujemy pełną kurację 2 razy w roku i jednocześnie wersję "Raz w tygodniu".  Osoby, które stosują Program Mistrzowski donoszą o wspaniałych rezultatach w zdrowiu fizycznym. Program pozwala utrzymać smukłą figurę i jest świetną profilaktyką zdrowotną.

Zestaw zawiera 2 litry syropu Neera Madal Bal

Polecamy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166