Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Asepta

Niedawno na półkach naszej zielarni pojawił się ciekawy produkt. Mowa o preparacie Laurosept Q73  firmy Asepta - producenta znanego z doskonale przyjętego suplementu diety Oregasept. Laurosept jest suplementem diety skomponowanym z olejków z liści wawrzynu oraz olejku z kłącza kurkumy. Te dwie substancje w głównej mierze odpowiadają za właściwości receptury. Preparat jest dostępny w trzech pojemnościach: 10, 30 i 100 mililitrów. Poniżej pełna specyfikacja wersji 10 mililitrowej.

Laurosept Q73 10ml

Suplement diety.

Laurosept Q73 - formuła połączenia olejku laurowego i kurkumowegoSkładniki: oliwa z oliwek, olejek z liści wawrzynu szlachetnego (Laurus nobilis L.), olejek z kłącza kurkumy (Curcuma longa), naturalny aromat kolendrowy, naturalny aromat rozmarynowy.

1 kropla zawiara: 6 mg olejku laurowego i 3 mg olejku z kurkumy.

Sposób użycia: 4-6 kropli rozcieńczonych w ok. 1/3 szklanki wody lub soku 2 razy dziennie. Dobrze wymieszać.

Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Osoby zażywające leki lub chore powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem preparatu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Osoby o skłonnościach do alergii powinny przed spożyciem preparatu sprawdzić, czy nie wystąpi alergia na olejek laurowy, olejek kurkumowy bądź oliwę z oliwek, rozpoczynając od 1 kropli na 1/3 szklanki wody i stopniowo, jeśli nie wystąpi alergia zwiększać ilość spożywanego produktu.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla zachowania dobrej kondycji organizmu ważne jest, aby przestrzegać zbilansowanej diety i prowadzić zdrowy tryb życia.

Objętość netto: 10 ml

Wyprodukowano w UE.

Podmiot odpowiedzialny: Asepta ul. Cieszyńska 365, 43-382 Bielsko-Biała


Olej laurowy w połączeniu z olejem z kurkumy  może uzupełnić naszą dietę w niezbędne polifenole. Substancje te (polifenole) mogą wykazywać działanie korzystne dla wątroby, jelit i układu krążenia, a także mogą działać wspomagająco na stan stawów i całego układu ruchu.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166