Wczytuję dane...

Now Foods

NOW to skrót od "Nutrition for Optimal Wellness" (Odżywianie dla Optymalnego Samopoczucia).NOW Foods rozpoczęła działalność w latach 40. XX wieku, kiedy to Paul Richard nabył Fearn Soya Foods, firmę zajmującą się wytwarzaniem produktów otrzymywanych ze zbóż i roślin strączkowych z okolic Chicago.
W 2000 roku powstała NOW  International i od tego czasu  poszerzyła zasięg marki NOW do ponad 70 krajów. Firma specjalizuje się w produkcji suplementów diety.

W naszym sklepie dużą popularnością cieszą się m.in:

Cat's claw - Vilcacora w kapułkach, Pau d'arco - preparat polecany na odbudowę flory bakteryjnej lub cascara sagrada - wsparcie jelit

Firma Now zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia m.in:

Producent Roku 2003 w USA

Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.

Jako jeden z wiodących producentów w branży produktów naturalnych, Now Foods posiada i obsługuje kilka zakładów produkcyjnych i dystrybucyjnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. NOW ma swoją siedzibę w Bloomingdale w stanie Illinois, gdzie znajdują się biura korporacyjne i główny zakład produkcyjny. NOW działa również w nowoczesnym zakładzie dystrybucyjnym w sąsiednim mieście Roselle. Aby lepiej obsługiwać naszych klientów z zachodniego wybrzeża USA uruchomiono również zakład produkcyjny i dystrybucyjny w Sparks w stanie Nevada.
Zarówno w zakładach Bloomingdale, jak i Sparks mieszczą się najnowocześniejsze laboratoria testujące, w których technicy jakości Now Foods korzystają z najnowszego sprzętu analitycznego, aby wykonać około 16 000 testów składników i gotowych produktów każdego miesiąca.

Zbudowany w 1998 roku i zaprojektowany przez Louisa Richarda, brata założyciela Elwooda Richarda zakład produkcyjny i dystrybucyjny Now Foods w Bloomingdale to obiekt o powierzchni 263 000 stóp kwadratowych z termostatycznie kontrolowanym, maksymalizującym przestrzeń magazynem i wrażliwymi na temperaturę powierzchniami magazynowymi i chłodniczymi. Główny zakład produkcyjny Now Foods zawiera również kilka własnych laboratoriów, w tym chromatografię gazową, laboratoria analityczne, mikrobiologiczne i sensoryczne. Laboratoria pomagają przyspieszyć testowanie surowców do takich preparatów jak Fresh Green Walnut Extract, próbek składników i gotowych produktów i pozwolić technikom laboratoryjnym Now Foods na kontrolę jakości.
Zakład w Bloomingdale jest sercem sieci produkcyjnej i dystrybucyjnej i mocno wspiera zdolność do osiągnięcia stałego poziomu jakości produktu, skuteczności i bezpieczeństwa, a także zdolności do zaspokojenia rosnącego popytu konsumentów.

Zbudowany w 2011 roku zakład Western Manufacturing & Distribution Now Foods w Sparks w Nevadzie to nowoczesny magazyn z liniami softgel, kapsułkami, tabletkami i proszkami, a także zaawansowanym zestawem laboratoriów analitycznych, które umożliwiają szybkie i kompleksowe testowanie składników i gotowych produktów, jak choćby Candida Support. Nasz zakład Sparks jest także najnowocześniejszą technologią zielonego budownictwa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166