Wczytuję dane...
Kod producenta: 733739046239
Wysyłamy w ciągu: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Now Foods

Cascara Sagrada jest preparatem naturalnym otrzymywanym z kory drzewa Rhamnus purshiana. Ma działanie tonizujące na układ pokarmowy. Jest stymulatorem pracy jelit, pobudza ruchy robaczkowe jelita grubego oraz czynności wątroby.

Jedna kapsułka zawiera 450 mg kory szakłaka amerykańskiego.

Firma NOW Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta branży w USA. NOW Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje z surowców tylko najwyższej dostępnej, farmaceutycznej klasy. NOW Foods robi wszystko co możliwe aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie na którą mogą sobie pozwolić.

Składniki: Kora szakłaka amerykańskiego (Rhamnus purshiana), roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych – subst. przeciwzbrylająca, celuloza – otoczka kapsułki.

Nie zawiera: cukru, soli, drożdży, glutenu, jaj, mleka, soi, skrobi, kukurydzy, pszenicy ani żadnych środków konserwujących. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

Sposób użycia: Dorośli: 1 kapsułkę przed snem popijając pełną szklanką wody.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej,  w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Postępować z produktem ostrożnie i zgodnie z instrukcjami. Nie stosować produktu przy rozwijającej się biegunce, luźnych stolcach czy bólach brzucha, gdyż Cascara Sagrada może nasilić te objawy i przez to stać się szkodliwa dla zdrowia.

Zawartość: 250 kapsułek

Dzienne spożycie: 1 kapsułka

Opakowanie starcza na: 250 dni

Masa netto: 140 g

Producent: Now Fods USA

Informacje o producencie: Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje z surowców tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z dostawców surowców jest przez Now Foods kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

NOW to skrót od "Nutrition for Optimal Wellness" (Odżywianie dla Optymalnego Samopoczucia). Firma NOW, która jest obecnie zarządzana przez trzecie już pokolenie rodziny Richardów, stała się jednym z wiodących producentów naturalnych witamin i suplementów odżywczych w sektorze zdrowej żywności.

Polecamy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166