Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: US Pharmacia

Verdin Complex to nowy, przełomowy preparat na trawienie. Jego unikalny skład sprawia, że naturalnie stymuluje prawidłowe procesy trawienne, dzięki czemu Verdin Complexx to pierwsza kompleksowa pomoc na różne problemy trawienne, wynikające z przeciążenia układu pokarmowego.

Verdin Complex został stworzony z myślą o osobach, które odczuwają następstwa przeciążenia układu trawiennego, takie jak:

- uczucie ucisku w brzuchu

- pełność i ciężkość po jedzeniu

- skłonność do wzdęć

- dyskomfort w nadbrzuszu

- odbijanie

jednak ze względu na różnorodność tych odczuć mają trudność w dobraniu właściwego preparatu.

Verdin Complexx to wyjątkowa kompozycja o podwójnym działaniu skoncentrowanych wyciągów naturalnych.

Verdin Complexx zawiera wyciąg z karczocha (Cynara scolymus), który sprzyja naturalnej produkcji soków trawiennych, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego ,wspomaga prawidłowe trawienie sprzyja utrzymaniu wątroby w zdrowiu oraz wyciąg z rozmarynu (Rosmarinus officinalis), który wspomaga naturalne funkcjonowanie jelit sprzyja utrzymaniu prawidłowej pracy wątroby i układu żółciowego, wspiera prawidłowe działanie układu pokarmowego oraz wspomaga naturalne procesy trawienne.

Dawkowanie:

2 razy dziennie po 1-2 tabletki przed lub po jedzeniu. W razie potrzeby można przyjąć jednorazowo 4 tabletki, tj. maksymalną porcję do spożycia w ciągu dnia.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Ilość: 10 tabletek

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166