Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: BioActive

Wyśmienita wieloskładnikowa kawa rozpuszczalna. Wystarczy zalać gorącą wodą i rozkoszować się wspaniałym aromatem i smakiem.

- Doskonała kawa Arabica z nasłonecznionych plantacji w Ekwadorze. Dojrzałe owoce krzewu kawowego poddaje się fermentacji i po usunięciu owocni suszy tak, aby najlepszej jakości szarozielone ziarna dotarły do nas, gdzie krótko przed zapakowaniem są palone. To zapewnia im przyjemny aromat i wspaniały smak w Twojej filiżance.

- Kawie prawdziwej bieli nadaje naturalne mleczko. Dzięki niemu napój nabiera łagodnego i aksamitnego smaku i jest bardziej przyjazny dla Twojego żołądka.

- Na figurę dobrze wpływa L-karnityna – aminokwas stymulujący spalanie tłuszczów zamiast ich magazynowania i zwiększający wykorzystanie jako źródła energii.

- Na hamowanie napadów „wilczego głodu” i chęci podjadania słodyczy może mieć wpływ zawarty w produkcie chrom, który zwiększa utlenianie tłuszczów i wpływa na metabolizm białek.

- Błonnik wiążąc wodę pęcznieje dając uczucie sytości, Lącząc sie z lipidami w przewodzie pokarmowym zmniejsza ich poziom we krwi, jego szczególny rodzaj imulina, ułatwia rozwój korzystnej mikroflory jelitowej.

- Aby wydobyć pełnię smaku kawy dodano szczyptę fruktozy – cukru prostego jaki spotykamy w owocach i miodzie.

Sposób parzenia: zawartość saszetki wsypać do filiżanki. Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą i wymieszać. Tworząca się na powierzchni napoju pianka z niewielką ilością części nierozpuszczalnych lub ewentualny osad jest efektem naturalnym, wynikającym z zawartości mleczka kokosowego, L-karnityny i magnezu. 
Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: po 1 saszetce 2 razy dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temp. pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla
małych dzieci.

Ilość: 10 saszetek po 12 gram

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166