Wczytuję dane...
Wysyłamy w ciągu: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Dr Jacobs Medical

Witamina ADEK uznanej niemieckiej marki dr Jacob;s jest suplementem diety, który może być stosowany jako uzupełnienie diety w witaminy A, D E i K. Receptura sporządzona jest w wygodnej formie płynnej na bazie oleju słonecznikowego. Opakowanie wyposażone jest w wygodny kroplomierz, który pozwala wydzielać pojedyncze krople. Pojemność opakowania wynosi 20 ml. Obecna w preparacie witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz wspomaga w utrzymaniu w dobrej kondycji mięśni, zębów i kości. W celu codziennego uzupełnienie diety składniki zawarte w preparacie Witamina ADEK dr Jacobs zaleca się stosowanie 4 kropli prepratu dziennie (dotyczy osób dorosłych)

Witamina ADEK 20ml dr Jacobs

suplement diety
kompleks witamina A, D3, E, K2 MK-7
Opakowanie zawiera 600 sugerowanych porcji produktu.
Składniki:

olej słonecznikowy bogaty w kwas oleinowy (95%), mieszanka tokoferoli (naturalna witamina E), aromat-olejek z bergamotki, palmitynian retinylu, cholekalcyferol (witamina D3), witamina K2 (all-trans menachinon-7).

1 kropla zawiera:
  • witamina A 240µg (30%) *, witamina D 20µg (400%) *, witamina E (mieszanka tokoferoli) - 4 mg (33%*), witamina K2 (MK-7) - 20 μg (26,5%*) 
*RWS - Referencyjne wartości spożycia.

Właściwości poszczególnych składników:

  • Witamina D - pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz utrzymaniu zdrowych mięśni, kości i zębów. Witamina D3 jest wytwarzana w skórze człowieka pod wpływem oddziaływania promieni słonecznych. Zdolność do samodzielnego wytwarzania witaminy D spada w miarę starzenia się organizmu.
  • Witamina A - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza i właściwego stanu błon śluzowych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia i zdrowej skóry, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina A i E występuje w niektórych produktach spożywczych, lecz jest wrażliwa na temperaturę i bywa tracona w procesie gotowania produktów spożywczych.

Poszczególne składniki obecne w preparacie zostały uzyskane z następujących źródeł:

- Witamina A pozyskiwana jest w jednym z najlepszych laboratoriów europejskich w procesie syntezy (synteza, czyli proces łączenia).

- Witamina D3 pozyskiwana jest z lanoliny z wełny owczej (ekstrahowana za pomocą naświetlania promieniami UV).

- Witamina E (mieszanka naturalnych tokoferoli) pozyskiwana jest z warzyw.

- Witamina K2 jest szczególna, gdyż uzyskujemy ją z olejków eterycznych w procesie syntezy organicznej. To zapewnia najwyższą ilość czystego menachinonu-7 (MK-7), jego świetną przyswajalność oraz bioaktywność oraz brak zanieczyszczeń GMO.


Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Zalecane spożycie:

Dorośli 4 krople w ciągu dnia, dzieci (po konsultacji z lekarzem): 1 kropla.

Ważne informacje:

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia.  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze 6-25 stopni Celsjusza - nie w lodówce.

Zawartość netto: 20 ml
Producent:
Dr. Jacob's Medical GmbH, Niemcy.
Podmiot odpowiedzialny:
Dr. Jacob's Poland,
ul. Górczewska 228b/u7
01-460 Warszawa.
Polecamy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166