Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: SCD Probiotics

Esencja Probiotyczna 500ml Probiotics 11szczepów

Suplement Diety

Esencja Probiotyczna powstaje w procesie fermentacji kompozycji kilkunastu szczepów z gatunków probiotycznych mikroorganizmów i zawiera również ich metabolity. Wybrane szczepy probiotyczne wzrastają w konsorcjum i w interakcji z innymi szczepami, tworzą mały ekosystem jak w warunkach naturalnych. Technologia ta opracowana przez Amerykanina Matthew Wood’a zasadniczo różni się od typowej mieszaniny czystych szczepów bakterii probiotycznych, ponieważ wykorzystuje w działaniu efekt synergii współpracujących ze sobą mikroorganizmów. Wybrane do kompozycji pożyteczne mikroorganizmy występują powszechnie w naturze i nie są modyfikowane genetycznie.

Dzienna porcja esencji Probiotycznej wspomaga utrzymanie równowagi  w mikroflorze ekosystemu przewodu pokarmowego.

Składniki: Rewitalizowana, niechlorowana woda, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, probiotyczne kultury SCD, koncentrat soku z jagód, wiśni i granatów.

Gatunki kultur pożytecznych mikroorganizmów zawarte w Esencji Probiotycznej: Lactobacillus acidophilus, L. bulgaricus, L. casei, L. delbrueckii, L. fermentum, L. plantarum, Lactococcus diacetylactis, Enterococcus lactis, Bifido

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 łyżka stołowa przed lub po posiłku. Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 łyżeczka do herbaty przed lub po posiłku.
1 łyżka stołowa (15 ml) zawiera min. 4,5 x 106 bakterii probiotycznych 1 łyżeczka (5 ml) zawiera min. 1,5 x 106 bakterii probiotycznych 

Sposób przygotowania: Wymieszać delikatnie przechylając pojemnik przed otwarciem. Przed podaniem wymieszać z sokiem lub wodą niegazowaną.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży i matkom karmiącym.


Przechowywanie: Przed otwarciem w temp. pokojowej z dala od promiei słonecznych. Po otwarciu w lodówce. Zużyć w ciągu 4 tygodni. Przechowywać w miejcu niedostęnym dla dzieci.

UWAGA: w wyniku naturalnego procesu fermentacji w esencji mogą wystąpić niewielkie zmiany koloru, zapachu, smaku oraz wtrącanie się osadu na dnie butelki i nalotu "białego grzybka" na powierzchni. Nie wpływa to na skuteczność jej działania.

Cert. GIS-BŻ-Ż-4230-1345-3/MM/10

Objętość netto:500ml

Producent:  SCD Probiotics, USA
Dystrybutor: Probiotics Polska Sp z o.o. Ul. Menueta 26 02-827 Warszawa

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166