Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 10.98 PLN
Producent: Dary Natury

Ziele przytulii właściwej 50g Herba galii veri - Dary Natury herbata ekologiczna


Zalecana jako aromatyczny dodatek do herbat, przyśpiesza ścinanie się mleka. Roślina jest znana i ceniona w medycynie ludowej.

Sposób użycia: Jedną łyżeczkę ziela przytulii zalać szklanką wrzątku i odstawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Składniki: ziele przytulii właściwej 100%

Zawartość netto: 50g

Produkt proponowany przez nasz sklep zielarski to produtk bio-certyfikowany (inaczej produkt rolnictwa ekologicznego): PL-EKO-01

Do produkcji zostało użyte ziele zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostało wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych.

Producent: Dary Natury Mirosław Angielczyk, Koryciny 73, 17-315 Grodzisk

--- koniec opisu produktu ---


Wedle literatury zielarskiej substanje obecne z surowcu  Herba galii veri wykazją działanie moczopędne słabo ściągające. Stosuje się je przy zapalenu migdałów, zapaleniu i powiększeniu węzłów chłonnych. Ma również szerokie zastosowanie w zapaleniu gruczołu krokowego. W kosmetologii stosuje się jako środek poprawiający i przywracający jędrność skóry. Zewnętrznie jest środkiem oczyszczającym i  stosowanym przy owrzodzeniach skóry.

Polecamy

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166