Miody manuka z Nowej Zelandii

Oferujemy miody manuka importowane z Nowej Zelandii. Najsilniejsze na rynku miody o duzej zawartosci methylglyoxalu.

Miody Manuka MGO™ 400+ i 550+ to miody zawierające najwyższe dostępne w sprzedaży stężenie naturalnego methylglyoxalu. Certyfikat MGO™ 400+ oznacza, że kilogram miodu zawiera co najmniej 400 mg methylglyoxalu. Methylglyoxal, jak wykazały badania naukowe, występuje w istotnych ilościach tylko w niektórych miodach Manuka i jako jedyny jest odpowiedzialny za trwałe i unikatowe właściwości charakterystyczne dla tego miodu.
Produkt jest oryginalny, importowany bezpośrednio z Nowej Zelandii.
Cena miodów manuka nie należy niestety do najniższych. Jest to produkt, który powstaje w jednym rejonie świata - w Nowej Zelandii i na terenach sąsiadujących. Obszar porośnięty krzewami manuka, a co za tym idzie ilość surowca, z którego powstaje miód, jest mocno ograniczona. Miód, ze względu na swoje unikalne właściwości, cieszy się powodzeniem na całej kuli ziemskiej. Te czynniki, zestawione ze sobą, sprawiają że ceny miodów manuka są wysokie i dodatkowo mogą ulegać sezonowym wahaniom (np. z powodów nieurodzajnych zbiorów).
Zważywszy na wysokie ceny miodów manuka oferujemy Klientom w sklepu zielarskiego PodarujZdrowie darmową dostawę dla miodów, których cena jednostkowa przekracza kwotę 250 zł (przy przesyłkach pobraniowych doliczamy jedynie koszt pobrania). Dbamy również o to, by sprzedawane przez nas miody były świeże, starannie spakowane i należycie zabezpieczone na czas podróży paczką kurierską lub pocztową. Dajemy gwarancję dotarcia zamówionego miodu manuka pod wskazany w zamówieniu adres. Miody manuka są cały czas dostępne na naszym magazynie a przesyłki nadajemy codziennie w dni robocze.
Sortuj według:
Wyświetl po produktów