Sklep zielarski Katowice

Oprócz sklepu internetowego prowadzimy tradycyjny sklep zielarski w Katowicach. Oferta sklepu online pokrywa się w dużej części z ofertą tradycyjnego sklepu. Sklep zielarski Katowice

Jak przystało na klasyczną zielarnię znajdziesz u nas półki zapełnione ziołami, miodami, zdrową żywnością i całym mnóstwem artykułów zielarskich i medycznych, choć specjalizujemy się głównie w asortymencie zielarskim. Doskonale zaopatrzone półki sklepu mieszczą ponad dwa tysiące prozdrowotnych produktów przeróżnych rodzajów. Od wielu lat obsługujemy Klientów z Katowic zaspokajając potrzeby lokalnej społeczności w asortyment zielarski. Wielu mieszkańców Giszowca odwiedza nas regularnie zaopatrując się w podstawowe artykuły zielarskie, takie jak herbaty, mieszanki ziołowe czy wspaniałe miody z podkapracia, które przywodzi do nas właściwiel małej rodzinnej pasieki. Kto chce zadbać o swoje samopoczucie lub znaleźć właściwe ziółko na swoje utrapienia powinien odwiedzić nasz punkt.

 Sklep zielarski Giszowiec

Dzielnica Giszowiec to charakterystyczne miejsce na mapie Katowic. W samym środku Giszowca, w doskonale skomunikowanym miejscu znajduje się sklep zielarski Vitanalis. Łatwo go naleźć na mapie Katowic. Mieści się w centrum Giszowca na parterze Pawilonu Handlowego przy giszowieckim targowicku. Wygodny dojazd samochodem jest możliwy od ulicy Mysłowickiej. Można zaparkować pod samym pawilonem. Podróżujący autobusem powinni udać się na przystanek Giszowiec Kościół - stąd jest do nas już kilka kroków. Jadąc od Tych wygodniej wysiąść na przystanku Giszowiec Osiedle. Dwie minuty spacerku i są Państwo u progów naszej zielarni. Zapraszamy!