Wczytuję dane...
Sklep zielarski w Tychach i Katowicach

Zielarski w Katowicach - początki działalności sklepu

Na rynku zielarskim jesteśmy obecni do 2008 roku. Początek działalności wiąże się z założeniem sklepu zielarsko-medycznego Vitanalis w Katowicach. Sklep działa po dziś dzień zaspokajając potrzeby sporej społeczności lokalnej  Katowic oraz okolicznych miast. Do naszego sklepu w Giszowcu dojeżdżają Klienci z Mysłowic, Jaworzna, Sosnowca, Będzina, a zdarza się, że i z Częstochowy (choć to dystans 100km). Nasza działalność spotyka się od lat z uznaniem Klientów, którzy cenią sobie naszą obsługę oraz bogactwo asortymentu.

Zielarski online - nasza wizja nowoczesnego serwisu zielarskiego

Od kilku lat prowadzimy też internetowy sklep zielarski. Właśnie w nim jesteś. Sklep początkowo powstał jako rozwinięcie lokalnej działalności handlowej w Katowicach. Włożyliśmy w jego rozwój dużo serca i ciężkiej pracy. Po pewnym czasie nasz sklep zielarski online potrzebował już osobnej lokalizacji z dużym zapleczem magazynowym. Tak dojrzeliśmy do decyzji o otwarciu nowego punku zielarskiego. Tym razem w Tychach.

Sklep zielarski Tychy

W przepięknej dzielnicy Tychów - w Paprocanach - ulokowaliśmy sklep zielarski, będący bazą magazynową dla naszego internetowego sklepu zielarskiego. Sklep stacjonarny jest usytuowany na rynku zielonego osiedla Zuzanna, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Parpocany. Co prawda siedziba naszego sklepu zlokalizowana jest w środku dużego osiedla mieszkaniowego (osiedle Z), dojazd do nas nie stanowi problemu. Mieszkańcy Tychów mogą z powodzeniem skorzystać z komunikacji miejskiej i dojechać do nas autobusami (przystanek pod piramidą na Paprocanach). Zmotoryzowani Klienci z innych miast również są w dogodnej sytuacji. Nasz sklep znajduje się zaledwie 200 metrów od drogi szybkiego ruchu relacji Bielsko-Biała - Katowice. Szczegóły dotyczące dojazdu znajdą Państwo tutaj -> zielarski Tychy - dojazd.

Chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń!

tel. 513-088-166